دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت:در انتخابات پیش رو باید دولت انقلابی سرکار بیاد و هم یک فرد انقلابی در راس کار قرار گیرد تا بتوانیم به اهداف مد نظر برسیم.

به گزارش خبرنگار دانشگاه باشگاه خبرنگاران تسنیم«پویا»، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام امروز در نشست شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های سراسر کشور افزود: در سالهایی که از انقلاب اسلامی می‌گذرد این سوال برای همه وجود دارد که چرا مردم ایران با انقلاب خداحافظی نمی‌کنند و علی‌رغم این همه مشکلات اقتصادی چرا دلبستگی خود را قطع نمی‌کنند.

وی اظهار داشت: ملت ایران یک عظمت و شکوه فراوانی در طول تاریخ داشت به طوری که زبان فارسی را از هند تا عراق صحبت می‌کردند و پول ایرانی در تمام کشورها رواج داشت اما از 200 سال پیش تا کنون ایران مثل برف شروع به آب شدن کرد اما از 100 سال پیش اتفاقاتی افتاد که ملت ایران بیدار شد و تا امروز نمی‌خواهد خودش را به خواب بزند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطر نشان کرد: در 20 سال گذشته فضای سیاسی کشور به دست احزاب بوده است اما مردم متوجه شده‌اند که یکبار دیگر باید به انقلاب برگردند. برداشت ما این است که یک بار دیگر باید به انقلاب برگردیم. در زمان بنی صدر این موضوع مطرح شد که دیگر نیازی به انقلاب نیست اما جنگ باعث شد به انقلاب برگردیم امروز نیز مردم به این نتیجه رسیده اند که برای رسیدن به اهداف واقعی انقلاب باید به انقلاب برگردیم.

رضایی ادامه داد: انقلاب اسلامی تا کنون یک سری سنگرها را فتح کرده است اما در برخی سنگرها نیز در مقابل انقلاب مقاومت شده است. اقتصاد، کشاورزی، فناوری و علم سنگرهایی است که توسط انقلاب فتح نشده است. حال مسئولیت نیروهای انقلاب این است که انجایی که انقلاب فتح کرده را حفظ کرده و حرکت خود را برای فتح سنگرهای دیگر آغاز کند.

وی تصریح کرد: دفاع و امنیت ما در حال حاضر بسیار پیشرفته است اما متاسفانه دشمنان انقلاب اجازه نمی دهند اقتصاد ما نیز مانند این بخش ها پیشرفت کند و با تحریم ها جلوی آن را می گیرند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: یکی دیگر از مسئولیت های ما جلوگیری از انحراف است. همچنین باید نسل جدید را برای به عهده گرفتن مسئولیت های انقلاب آماده کنیم.

رضایی اظهار داشت: ما باید یکبار دیگر جامعه ، صنعت و دانشگاه های کشور را انقلابی کنیم و باید یک جبهه مردمی و انقلابی شکل گیرد. انتخابات آینده باید نقطه آغاز بازگشت به اهداف انقلابی باشد.

وی خاطر نشان کرد: در انتخابات پیش رو هم باید جبهه مردمی شکل گرفته، هم دولت انقلابی سرکار بیاد و هم یک فرد انقلابی در راس کار قرار گیرد تا بتوانیم به اهداف مد نظر برسیم.

--------

منبع: تسنيم